Uzaktan is fikirleri

Fiverr Nedir ve Nasıl Üye Olurum

Fiverr Nedir?

Fiverr, ekstra para kazanmak ve hatta bir yan iş başlatmak için harika bir yerdir. Yeni bir beceri oluşturmak veya mevcut becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Fiver, insanların sevdikleri şeylerde en iyi fırsatları bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yepyeni bir çevrimiçi platformdur. Yalnızca gerçekten inandığımız ürün ve hizmetleri öne çıkardığımızdan emin olmak istiyoruz ve bu nedenle kendi derecelendirme sistemimizi oluşturduk. Harika bir şey biliyorsanız ve bunu başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız, bunu duymayı çok isteriz! Fiverr, dünyanın dört bir yanından serbest çalışanların hizmetlerini sattığı bir pazar yeridir. Şirket, 2009’dan bu yana hizmeti aracılığıyla 1 milyar doların üzerinde alışveriş yapıldığını iddia ediyor.

Fiverr, girişimcilerin hizmet satın almasına ve satmasına olanak tanıyan küresel bir çevrimiçi pazar yeridir.

Fiverr, girişimcilerin hizmet satın almasına ve satmasına olanak tanıyan küresel bir çevrimiçi pazar yeridir. İnsanların logo tasarımı, web sitesi tasarımı, e-posta şablonu tasarımları, programlama, fotoğrafçılık ve çok daha fazlasına kadar ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilecekleri bir yer. Fiverr, satın almayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için alıcıları satıcılarla buluşturuyor.

Fiverr yıllardır piyasada ve son birkaç yılda katlanarak büyüdü. Ayrıca, her ay milyonlarca kullanıcının kullandığı internetteki en popüler web sitelerinden biridir. Fiverr, dünyanın her yerindeki birçok insana kendi şartlarına göre para kazanma fırsatı sunarak yardımcı oldu.

Fiver’a nasıl üye olurum:

 

 

Eğer hesap açmaya karar verdiyseniz yapmanız gerekenler çok basit. Basit bir ingilizce, hesap açmak için size yeterli olabilir.  Artık Fiverr Sitesinden Become A Seller butonuna tıklayarak sürecinizi başlatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Become A seller dedikten sonra Kayıt yapacağınız maili seçiyorsunuz ve size ait hesabınız oluşturuluyor. Buraya kadar normal bir websitesine kaydolmak ile aynı.

Sırayla sizden istenilenleri sağlayacaksınız.

 

 

 

 

Personal Info kısmında size ait bilgileri eksiksiz bir şeklide giriceksiniz, önemli olan Nasıl gig oluşturduğunuz.

 

 

 

 

 

Gig vitrininiz olacak, başlığınız, alıcıların sizinki gibi bir hizmeti aramak için kullanacağı anahtar kelimeleri eklemek için en önemli yerdir. Gig Title Kısmı Sizin reklam cümleniz bu yüzden çok önemli. Örnek: I will help you to set up a good tracking of your online business. Bu Kısımda kategori de seçeceksiniz yanlış kategoride olmak size kaybettirir. Giginiz için en uygun kategoriyi ve alt kategoriyi seçin. Ve son olarak, Gösterinizi, sunduğunuz hizmetlerle alakalı ilgili kelimelerle etiketleyin. Bulunmak için 5 etiketin hepsini kullanın. Twitter hashtag kullanımı gibi düşünülebilir. Buradaki linkten de bana  destek olabilirsiniz.

 

 

 

Pricing, bu kısım artık ücretinize karar verdiğiniz aşama. İlk zamanlarda düşük ücrete çalışıp güzel yorumlar almak yararınıza olacaktır.

Burada, 3 paketiniz için fiyatları belirleyin. Her teklife dahil etmek istediğiniz öğeleri seçin. Sipariş değerinizi artırmak için Ekstralar ekleyin. Ekstralar  daha hızlı teslim gibi olabilir.

 

 

 

 

 

 

3. Aşama Description, Burada işinizi satacaksınız ne kadar iyi bir metin o kadar iyi müşteriyi ikna edecektir.

Aklınızda Örmek oluşturması için bir metin bırakıyorum:

  • Developing a strategy to increase ROI
  • Monetize your audience.
  • Find your competitors who have mountly 50 k visitors/Mediavine and 100 k visitors/AdThrive
  • Segmentation of Customers
  • Analyze your data with Tableau and Power bi

All services will be presented to you as a report as a pdf.

 

4. aşamada sizin  müşteriden beklentilerinizi yazmanızı istiyor ne kadar profosyonel olduğunuzu burada ikna edebilirsiniz.

 

 

5.Aşamada ise sizden bir gig galery oluşturmanızı istiyor. ben kendime hesap açarken canvadan yararlandım hızlıca güzel templateler hazırlanabiliyor.

 

 

 

Son aşama ise artık giginizin yayımlanması bazı gigler sizin vitrininiz. Bazı durumlarda sizden ingilizce testi isteyebilir. Çözmezseniz, giginiz oluşturulur fakat kendiniz paylaşırsınız sadece.

 

Neler yapabileceğinize dair Örnekler: 

Canva kullanarak hazır templateleri basit bir arayüzle sadeleştirip eğer bir alanda profosyonel  değilseniz bile  müşteri bulabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Logolar, insanların herhangi bir şirket, ürün veya hizmet hakkında ilk fark ettikleri şeydir. Bir logo basit ama etkili olmalıdır. Bir logo tasarlarken, farklı boyutlarda ve farklı arka planlarda görüneceğini unutmayın. Dikkati logonun arkasındaki mesajdan uzaklaştırmayacak kadar incelikliyken öne çıkacak kadar cesur renkler kullanın.

Web Sitesi Tasarımı

Bir web sitesi genellikle birinin işletmeniz hakkında aldığı ilk izlenimdir. Sitenizin kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay olduğundan emin olun. Net harekete geçirici mesajlar ekleyin ve her şeyin mobil uyumlu olduğundan emin olun.

Broşür Tasarımı

Broşürler, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olacak harika araçlardır. Onları kısa ve tatlı tutun ve dikkat çekmek için parlak renkler kullanın.

Sosyal Medya Yazı Tasarımları

Sosyal medya gönderileri, işletmenizin reklamını yapmanın harika bir yoludur. Yaratıcı ve ilgi çekici olduklarından emin olun ve bir harekete geçirici mesaj eklemeyi unutmayın!

Kartvizit Tasarımları

Kartvizitler, müşterilere, potansiyel müşterilere ve hatta çalışanlara dağıtmak için harika bir araçtır. Göz alıcı ve akılda kalıcı olduklarından emin olun.

Antetli Kağıt Tasarımları

Antetli kağıtlar hemen hemen her ofiste temel bir kağıt parçasıdır. Sizinkinin kalabalığın arasından sıyrıldığından emin olun.

E-posta Şablonu Tasarımları

E-posta şablonları, düzenli ve profesyonel kalmanın harika bir yoludur. Temiz ve iyi tasarlanmış olduklarından emin olun.

You may also like these...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *