|

Kodlama Bilmeden Ücretsiz İşinizi Kurun

No-Code Uygulamalar ile zamandan ve masraftan tasarruf:

Ekstra para kazanmanın eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, bir uygulama oluşturmak bunu yapmanın harika bir yoludur. Eğer “Bir fikrim var fakat kodlama bilmiyorum”  diyorsanız, günümüzde herhangi bir programlama becerisine sahip olmadan ve hatta hiç para harcamadan  uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan birçok farklı platform bulunmaktadır. Başkası tarafından oluşturulan bir uygulamadan bile para kazanabilirsiniz! Bu platformlarla ilgili en iyi şey, zaman içinde test edilmiş ve etkili oldukları kanıtlanmıştır, bu nedenle bunları kendi amaçlarınız için kullanırken çok az risk vardır.

 

Herhangi bir kod yazmadan uygulamalardan para kazanmak istiyorsanız, birkaç seçenek mevcut. Birincisi, biraz zaman ve çaba gerektiren ancak beceri setine sahipseniz faydalı olabilecek bir uygulamayı kendiniz oluşturmaktır. Başka bir seçenek de, fikrinizi beğendiği veya size yardım etmek istediği için sizin için bir uygulama oluşturmaya istekli birini bulmaktır. Son olarak, yeterli zamana veya üzerlerinde çalışmaya devam etme arzusuna sahip olmayan yaratıcılarından mevcut uygulamaları satın alma seçeneği vardır – bu uygulamalar genellikle sıfırdan başlamaktan daha ucuzdur ve kendi projeniz için de mükemmel bir temel sağlayabilir! O yüzden imdadımıza no-code applicationlar yetişiyor.

 Kod yazamıyorum ama bir uygulama için milyon dolarlık bir fikrim var:

Uygulama yapmak için kod yazmanıza gerek yok. Sadece Pokémon Go’yu yapan çocuklara sorun – bilgisayar veya programlama deneyimi gerekmez! Ve kodlamayla ilgilenmiyorsanız, hala bir umut var: AppMakr gibi herhangi bir kod yazmadan uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir site kullanabilirsiniz. Sadece bu sitelerden birinde çevrimiçi olun ve bugün kendi mobil uygulamanızı oluşturmaya başlayın!

Bir arkadaşımın bir uygulamaya dönüştürmek istediği bir fikri var:

Bir uygulama fikriniz varsa, ondan para kazanmanız mümkündür. Nasıl kod yazılacağını bilmenize gerek yok ama ne istediğinizi ve ne yapacağınızı neye ihtiyacınız olduğunuzu iyi bilmelisiniz. Uygulamalardan para kazanmanın birçok yolu vardır ve sizin tarafınızdan çok az yatırımla veya hiç yatırım yapmadan başlamanıza yardımcı olacak uygulamalar vardır. Burada süreci doğru yöntebilmeniz gerekmektedir bu işlere 0  dolarla başlamak isterseniz, size yardımcı olacak uygulamalar:

@Softr

Web app yapmak lego yapmak kadar basit. Bir şablondan veya önceden oluşturulmuş 100’den fazla bloktan başlayın ve sayfadaki herhangi bir öğeyi özelleştirin. Tasarım veya kodlama becerisi gerekmez.

costs $0

@appypie  

Appy Pie’nin kod gerektirmeyen uygulama oluşturucusu, herkesin birkaç dakika içinde uygulama yapmasını sağlayan güçlü ancak uygun fiyatlı bir platformdur. Mükemmel kod gerektirmeyen uygulamayla işinizi artırın

İster kişisel bir profil, ister e-postaları yakalamak için bir açılış sayfası olsun, ya da biraz daha ayrıntılı bir şey, Carrd sizin için hazır.Basit, duyarlı ve evet – tamamen ücretsiz.
costs $0
Canva, kullanımı ücretsiz bir çevrimiçi grafik tasarım aracıdır. Sosyal medya gönderileri, sunumlar, posterler, videolar, logolar ve daha fazlasını oluşturmak için kullanın.

costs $0

Frase, Google’da 1. sırada yer alan içeriği saatler yerine dakikalar içinde araştırmanıza, yazmanıza ve optimize etmenize yardımcı olur.
costs $0
Notion, ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir çalışma alanıdır. Olması gerektiği kadar minimal veya güçlü.
costs $0
Twitter kitlenizi büyütmek ve para kazanmak için kişisel asistanınız

costs $0

Sat Sat her şeyi Gumroad ile sat. Video dersleri. Aylık abonelikler. Fiziksel ürünler. Her neyse! Gumroad, her türlü fikir ve formatı denemenize yardımcı olmak için oluşturuldu.

costs $0

SmartTask, ekibinizin ilerlemesini yönetmek için en iyi çevrimiçi işbirliği aracıdır. Basit ama tüm iş operasyonlarını idare edecek kadar güçlü.

costs $0

Slack, insanları ihtiyaç duydukları bilgilere bağlayan, işletmelere yönelik bir mesajlaşma uygulamasıdır. Slack, insanları birleşik bir ekip olarak çalışmak üzere bir araya getirerek, kuruluşların iletişim kurma şeklini dönüştürüyor.

costs $0

Grammarly, metindeki yazım, dil bilgisi, noktalama, netlik, etkileşim ve teslim hatalarını inceleyen bulut tabanlı bir yazma asistanıdır. Bulunan hata için uygun bir ikameyi belirlemek ve aramak için yapay zeka kullanır.

costs $0

İster kişisel bir profil, ister e-postaları yakalamak için bir açılış sayfası olsun, ya da biraz daha ayrıntılı bir şey, Carrd sizin için hazır.Basit, duyarlı ve evet – tamamen ücretsiz.
costs $0

Bu uygulamalar iş geliştirmenizde yardımcı olacak uygulamalardır hepsinin premimum accountları olsa da trial ile bir süreç başlatılabilir.Ve bu şekilde kazanan bir sürü yabancı insanlar var. Ben de bir iş geliştirme sürecindeyim canlıya alabilirsem sizinle deneyimlerimi paylaşırım.

Bu yazıda, temel İngilizce bilen ve günümüzün teknoloji trendlerine (sosyal medya gibi) aşina olan herkesin bu araçları kullanarak ayda birkaç yüz dolar kazanmanın ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz bizi takip etmeyi unutmayın 🙂  Destek olmak isterseniz bana buradan bir kahve ısmarlayabilirsiniz.

Kodlamayı ve uygulama yapmayı öğrenmek için harcadığım zamana değip değmeyeceğini bilmek istiyorum derseniz veya kararımı verdim fakat no-code  için doğru platformu seçemiyorum derseniz Profosyonel yardim icin linkten 30 dakikalik görüşme de ayarlayabilirsiniz.

 

 

Similar Posts

2 Comments

  1. Pretty good article. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon.

  2. What?s Going down i’m new to this, I stumbled upon this I’ve discovered It absolutely useful and it has aided me out loads. I hope to give a contribution & assist other users like its helped me. Great job.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *