Rise Of Cats

Kazanmak için Rise Of Cats Oyna (Play to Earn)

Rise of Cats Nedir ?

Oyna-kazan oyunları, oyuncuların görevleri tamamlayarak, diğer oyuncularla savaşarak ve çeşitli oyun seviyelerinde ilerleyerek gerçek dünya değerinde ödüller kazanmalarını sağlayan çevrimiçi oyunlardır. Bu ödüller, kripto jetonları, sanal arazi, görünümler, silahlar ve diğer NFT’ler gibi oyun içi varlıklar şeklinde gelir. Bu oyunların merkezi olmayan yapısı nedeniyle, oyuncular bu oyun içi varlıkları oyunun sanal dünyasının dışında gerçek para karşılığında satın alabilir, aktarabilir ve satabilir. (Detaylı bilgi)

Son zamanlarda popüler olan blockchain tabanlı oyunlar kazanç fırsatları ortaya çıkarmaya başladı bunlara bir örnekte Rise of Cats.  Rise of Cats’te oyuncular oyun üzerinden CatPay kazanabilir ve bunu geri çekmeyi veya oyunda harcamayı seçebilirler. İster pvp modu, ister Co-op modu oyunu olsun, oyuncular ödül olarak iyi miktarda CatPay alabilirler! Skor tablosunun en üstündeki oyuncular çok sayıda jeton ödülü alabilir.

    Rise of Cats, hızlı ve stratejik olan rastgele bir kule savunma oyunudur. Oyun hızlı tempolu bir tasarıma sahiptir, her oyun 3 dakikada tamamlanabilir, bu da oyuna istediğiniz zaman başlamanıza ve kedi oyunu eğlencesinin tadını çıkarmanıza olanak tanır. Rise of Cats bir NFT oyunudur, kedinizin varlıklarını özgürce elden çıkarabilir, toplayabilir, eğitebilir veya takas edebilirsiniz.

Rise Of Cats İpuçları

Kedilerin Özellikleri Oyun kazanmanızda Çok önemli. Aldığınız kediler birer NFT’dir ve size aittir. Bunu bilmeniz gerekmektedir. Vaktinizi iyi değerlendirip saatlik kazancınızı en yüksek hale getirmelisiniz. Günlük 2 dolar kazanabilirsiniz. Bunun için Quest  kısmındaki görevleri tamamlamalısınız. 5 Co-up oyununa katılırsanız; 100 sarmal kazanırsınız. 40 sarmal ile  400 miyon ile 1,2 miyar arasında cat pay kazanmaya hak kazanırsınız. Gelirin büyük kısmı buradan gelebilir. PVP modunda 5 galibiyet alırsanız 4 milyar catpay kazanabilirsiniz. Bu kazançlar ilerleyen zamanlarda değişebilir. Oyuna başlamak için en az 5 tane Kediniz olmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken bu kedileri ucuza alabilmek. filtre kısmı kullanılarak en ucuza en iyi kedileri marketten araştırabilir veya direkt Blindbox   alarak 5 tane kedi edinmiş olabilirsiniz. Bu kediler random verileceği için unique kediler de çıkabilir. %10 indirimle almak için LJXUPF kodunu kullanabilirsiniz. Bu indirim market içinde geçerli değildir.

Rise Of Cats Nasıl Oynanır

Rise of Cats, Game-Fi öğelerine sahip kedi temalı bir NFT blok zinciri rastgele kule savunma oyunudur. hızlı tempolu pvp modu ve işbirliği modları içerir. Rise of Cats’te oyuncular kedileri fare ordusuna karşı savaşmak ve alanlarını korumak için kullanabilir, pvp modunda rakiplerinden daha uzun süre dayanabilir veya Co-op modunda takım arkadaşlarıyla savaşabilir. Oyuncular ayrıca en sevdikleri kedileri geliştirebilir, savaş etkinliklerini artırabilir, günlük görevleri tamamlayabilir ve kedi savaşlarının eğlencesinin tadını çıkarmak için çeşitli ilginç etkinliklere katılabilirler.

PVP  ve Co-op İçin Temel Kurallar

Rise of Cats’in PVP modunda, iki oyuncu savaş alanında kendi farelerini yenecek. Her oyuncunun 3 sağlık puanı vardır, fareler yolun başında doğar ve sonuna doğru hareket eder. Bir fare sonuna ulaştığında, oyuncu 1 puan kaybeder (boss ve elit fareler 2 puandır). Son sağlık puanını kaybeden oyuncu hemen kaybeder ve rakip oyuncu oyunun galibi olur.

Rise of Cats Co-op modunda, iki oyuncu farelerin saldırısına direnmek için birlikte çalışacak. Fareler, dalgaya göre her iki tarafın savaş alanının başlangıç noktasında doğacak ve savaş alanının ortasındaki ortak yola doğru hareket edecektir. Herhangi bir fare bitiş noktasını geçerse oyun sona erer ve ödüller her iki oyuncunun ısrar ettiği dalgaya göre belirlenir. İşbirliği modunda, oyun içi seviye atlama, balık tutma ve birleştirme kuralları PVP moduyla tutarlıdır.

CateCoin Para Yatırma ve Çekme

Oyuncular, CateCoin’i oyuna yatırabilir veya CateCoin’i cüzdanına çekebilir. Kazanılan Catepayler Cüzdan içinde swap edilebilir. Oyuna başlamak için en az 5 tane Kediniz olmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken bu kedileri ucuza alabilmek.Oyunda kendinize ait bir cüzdanınız olmalı bunu oyunda oluşturabilir veya kendi cüzdanınızı import edebilirsiniz.

İlk para çekme işleminizden önce ilk oyundan sonra 14 gün beklemeniz gerekir. Bundan sonra, her para çekme işlemi için 14 gün beklemeniz gerekir. İşlemler için gaz ücreti alınır. %10 indirimle almak için LJXUPF kodunu kullanabilirsiniz.

Rise Of  Cats Artıları Eksileri

Şu anda az kullanıcısı olmasından dolayı nft karakterler nispeten ucuz ve cate coinin değerlemesi de az. 50 dolar gibi bir rakama takım kurabilir ve 25 güne paranızı çıkarabilirsiniz. Oyunun üreticileri, Cate coin ekibi.  Meme bir proje olarak hayata geçen cate coin güzel projeler üretmeye başlasa da ben yönetim kadrosunu bulamadım ve bunu projede bir eksiklik olarak gördüm.

 

 

DISCLAIMER: Gönderideki bilgiler finansal tavsiye değildir, SADECE GENEL BİLGİ AMAÇLIDIR. Kripto para ticareti yapmak ÇOK risklidir. Bu riskleri anladığınızdan ve paranızla yaptıklarınızdan sorumlu olduğunuzdan emin olun.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *