Preply’nin Kampanyası ve Şartları

Preply’nin Harika Kampanyası ve Şartları Nedir?

Preply, dünyanın her yerinden öğrencilerin kişiselleştirilmiş öğrenim programları için bire bir çevrimiçi öğretmenler bulabileceği bir pazar yeridir. Bu, ortaklarımızın bir öğretmenle ilk 1’e 1 dersi satın alan her yeni öğrenci için komisyon aldığı bir programdır. Ödeme 20$’dır ve web sitenizden gelen yeni bir öğrenci tarafından ilk 1’e 1 dersin satın alınması için size ödeme yapılır.Kendiniz sürekli etrafıma aldırayım derseniz ip adresinizden aynı hesap olduğunun anlaşılacağı unutulmamalıdır.  Çerez ömrü 30 gündür.Yani biri sitenize tıkladıktan 30 gün içinde de alsa ödemenizi alırsınız Sınırlı bir süre için, öğrenciye ilk derste %50 indirim sunuyoruz. Potansiyel öğrencileri ilk ders için otomatik indirimli bir açılış sayfasına yönlendirmek için lütfen sağlanan teklif URL’sini kullanın. Bu teklif, Preply’deki grup dersleri için geçerli değildir. 100 dolar olmadan ödeme alamazsınız Değişik ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Ve Tüm sorularınızı e-posta yoluyla yanıtlayacaklardır: affiliates@preply.com

Nasıl Pazarlarım ?
Öncelikle Eğer Afilite marketing Hakkında bir bilginiz yoksa sitemizden buradan küçük bir bilgi edinebilirsiniz. Ufak bir fikir sahibi olduktan sonra;

1) Öncelikle programa kaydolmanız gerekiyor fakat programa kaydolmadan ve etrafınıza pazarlamaya başlamadan önce 2-3 dolarlık ucuz derslerden %50 indirimle kendiniz alıp neyi pazarlamanız gerektiğini ve müşterilerinizin ne ile karşılacağını görmekte fayda var. Çünkü bilmediğiniz, hakim olmadığınız bir şeyi pazarlayamazsınız. %50 indirimden yararlanmak ve emeğimize küçük bir katkıda bulunmak için buradan kaydolunuz.

2) Uygulamaya hakim olduktan sonra https://affiliates.preply.com/ adresinden hesap açıp kampanyaya dahil olmalısınız.Kampanyaya ben çok önce dahil olduğum için küçük detayları unutmuş olabilirim yorumlar kısmında belirtirseniz arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

Kaydolus
Preply affiliate programi

3) Kampanyaya dahil olup gerekli yerleri doldurduktan sonra dahsboard kısmından dahil olduğunuz bir kampanyanın linkinin almalısınız.

Örnektir.

4) Aldığınız Linki hedef Kitlenizle Paylaşıp Paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz.Size yardımcı olacak en önemli pazarlama yöntemlerinden biri de preplynin referral programıdır. Davet ettiğiniz kişiye o birini daver ettiğinde  davet edilen kişinin ilk derslerinde %70 indirim alacağını, derslerini aldıktan sonra da o kişinin 30$ kredi kazanacağını söyleyebilirsiniz. Ders alan kişi dersi onayladıktan 24 saat sonra 30 dolar kredi refer eden kişiye yatar .Bu tür süreçleri yönetebilmek adına sizin de uygulamayı kullanıp herhangi bir ders almanızı öneririm. ,Onaylama nedemek nasıl olur yardımcı olmak adına Buraya tıklayarak %50 indirimle ders alıp deneyebilirsiniz ! Dashboardan gelen kazançlar ve tıklamaları takip etmeyi unutmayın.100 dolarlık yani 5 kişiye pazarlamadan ödeme alamazsınız. Ödemeler ayın 7snde yapılır.

Daha çok kişi kazansın diye yazımızı paylaşıp bize ve bu ekonomik zorlukta ek gelir elde etmek isteyenlere yardımcı olursanız seviniriz.

 

ÖRNEK PAZARLAMA METİNLERİ TÜRKÇE VE İNGİLİZCE

İngilizce metin veriyorum ki yurtdışında pazarlamaya  çalışın adamlar için 2-3 dolar az bir para fakat 20 dolar bize getirisi olacaktır. Misal reddit veya quaro gibi yerler Link kısmına kendi linkinizi eklemeyi unutmayın.

  1. Taking course who is native. With using preply. İt’s like a Cambridge but more cheaper. Wouldn’t you like to take one-to-one lessons from native English speakers, its starting from 2 USD per hour. Preply allows you to practice speaking one-to-one with experts in the field, with an application like Cambly and a more affordable price advantage! You can register from the link below and start choosing a teacher. In addition, 50% net discount on purchases for those who register via the link![Preply %50 discount.](https://bit.ly/3Kgi9Uw)
  2. Bir dili öğrenmenin en önemli koşulu o dili konuşmaktır! Öğrenmek istediğiniz dili, anadilinden öğreten eğitmenlerle uygun fiyata konuşarak öğrenmek için Preply harika! Öğrenci dostu bu platformda bütçenize en uygun eğitmenle konuşma dersleri için kuponumuzu kullanarak %50 indirimden faydalanabilirsiniz! preply discount code
  3. I went to many courses to improve my English, but I realized too late that I needed to practice speaking. I discovered Preply while searching for the most affordable options to talk to a native speaker. I improved my English by taking lessons from local trainers and chatting with them, with prices starting from 2 dolar per hour. On this platform, it is possible to learn many languages ​​with native speakers, and you can start learning the language you want for 50% cheaper by using the discount coupon.http://tracking.preply.com/SHXE
  4. İngilizcemi ilerletmek için bir sürü kursa gittim ama konuşabilmek için pratik yapmam gerektiğini çok geç fark ettim. Ana dili ingilizce olan bir eğitmenle konuşmak için en uygun fiyatlı seçenekleri ararken Preply’yi keşfettim. Saati 29 liradan başlayan fiyatlarla yerli eğitmenlerden ders alarak onlarla sohbet edip ingilizcemi geliştirdim. Bu platformda birçok dili ana dilinden eğitmenlerle öğrenmek mümkün, üstelik indirim kuponunu kullanarak %50 daha ucuza istediğiniz dili öğrenmeye başlayabilirsiniz http://tracking.preply.com/SHXE

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *